Tarihçe

1987 yılında Aksakal Madencilik adı altında kurulan şirketimiz, 1996'dan itibaren Aksakal İnşaat Turizm San. ve Tic. A.Ş. olarak faaliyet göstermektedir. Sorumluluk, yaratıcılık, kalite ve estetiği bir arada bulundurarak daima mükemmelliği hedefleyen Aksakal İnşaat, köklü geçmişinin verdiği deneyimle; işlevsel, sağlam ve modern projeler üretmektedir. Bunlar arasında konut başta olmak üzere, işyeri, restoran ve mağaza binaları yer almaktadır.

Misyon & Vizyon

Misyonumuz; "Yaşam kalitesini artıran, güvenli yaşam alanları üretmek"

Vizyonumuz; Geçmişimizden aldığımız bilgi ve deneyimi, güçlü işbirlikleri, nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi yaklaşımla birleştirerek Türkiye'nin önemli inşaat şirketleri arasında olmak.

Ortak Değerler

Yenilikçilik: Her zaman yeniliğe açık olmak, hem sektörel hem kurumsal tüm yeni gelişmeleri yakından izlemek başarıda en önemli etkenlerden biridir.

Özdisiplin: Özdisiplin özgüveni de beraberinde getirir. Çalışanlarımız bunun bilincindedir.

Müşteri Odaklılık: Müşteri odaklılık şirketin tüm fonksiyonlarında müşteriyi ön plana çıkarmaktır. Aksakal İnşaat için müşteri en önemli öz varlıktır, şirketin öncelikleri arasında ilk sıradadır ve grubun yapılanması, işleyişi, hedefleri, temel stratejileri ve rekabet modelleri onun üzerine kurulmuştur.

Sosyal Sorumluluk: Aksakal İnşaat taşıdığı sosyal sorumluluk çerçevesinde doğaya, eğitime, bilime ve toplumsal yaşama katkıda bulunmak için çaba gösterir.

Güvenilirlik: Konut gibi kalıcı değerler üreten bir şirket olarak güvenilirlik birinci derecede önemlidir ve Aksakal İnşaat, bu alanda maksimum özveri ile güvenirliliğini en üst düzeye çıkarmak için çalışmaktadır.

Stratejiler

  • Kurum Değerini Artırmak
  • Müşteri Memnuniyetini Artırmak
  • Yeni Ürün ve Üretim Teknolojileri Geliştirmek ve Uygulamak
  • Çalışanların Bağlılığını ve Motivasyonunu Artırmak
  • Kaynakları Etkin Kullanmak